Opravné prostředky

• Co když orgán žádosti nevyhoví
    Pokud povinný orgán, byť i jen z části, nevyhoví, vydá o tom ve lhůtě pro vyřízení žádosti rozhodnutí, které se doručí do vlastních rukou žadatele.
    Jestliže bude povinný orgán nečinný ( nepodá požadovanou informaci, ani nevydá rozhodnutí) má se za to, že vydal rozhodnutí, kterým informaci odepřel.
    Proti rozhodnutí lze podat odvolání, a to nejpozději do 15 dnů od jeho doručení nebo marném uplynutí lhůty pro vyřízení žádosti v uvedeném případě v § 15 odst. 4.
  • Komu se odvolání posílá
    Odvolání se podává u orgánu, který vydal rozhodnutí nebo takové rozhodnutí měl vydat.
  • Kdo o odvolání rozhodne
    O odvolání rozhodne orgán, který je nejblíže nadřízeným tomu orgánu, který rozhodnutí vydal nebo měl vydat.
    Ten, kdo o odvolání rozhoduje, tak musí učinit ve lhůtě do 15 dnů od předložení odvolání tím, kdo rozhodnutí vydal nebo měl vydat. Jestliže v uvedené lhůtě se o odvolání nerozhodlo, má se za to, že bylo vydáno rozhodnutí, kterým odvolání bylo zamítnuto a napadené rozhodnutí potvrzeno. Za den doručení tohoto rozhodnutí se považuje den následující po uplynutí lhůty pro vyřízení odvolání.
    Proti rozhodnutí odvolacího orgánu se již nelze odvolat. Lze však podat návrh na přezkoumání takového rozhodnutí u příslušného soudu.

Zveme Vás

23.08.2019 Předpouťová zábava se skupinou Lazaret
24.08.2019 Tradiční stavění máje
25.08.2019 Bartolomějská pouť: chození stárků po dědině, odpolední posezení pod májou s kapelou Skaláci ze Skalice
08.09.2019 Trhy auto moto a jiného zboží

Aktuality

17.08.2019 17.srpna se koná ve Westernovém městečku Šiklův mlýn nový zážitkový festival Dej si FOOD. Těšit se můžete na pravý street food festival se zážitkovým doprovodným programem.Více na www.dejsifood.cz
14.08.2019 Usnesení z 5.zasedání ZO konaného dne 13.8.2019
09.08.2019 Veřejná vyhláška oznámení veřejného projednání návrhu Aktualizace č.4 zásad územního rozvoje Kraje Vysočina a vyhodnocení vlivů na udržitelný rozvoj území.
06.08.2019 SUCHO - UPOZORNĚNÍ A VÝZVA - ORP Náměšť nad Oslavou
01.08.2019 Rozhodnutí o povolení kácení dřevin
22.07.2019 Letní autokino pod chladicími věžemi Jaderné elektrárny Dukovany.
18.07.2019 Oznámení o zahájení správního řízení

FIRMY A SLUŽBY V NAŠÍ OBCI